2020 yılında Sakarya’da Oto Yıkama ve Kuaför olarak sektöre adımını atan BAYMAT daha işin başında ürün tedarik konusunda sıkıntı yaşadı. BAYMAT olarak bu konuda neler yapabileceğimizi araştırırken her ile Tanıtım Turları ile ürünleri ulaştırmak istedik. Bu turlardan sonra her ilde bayilikler oluşturarak müşterilerimizin ürünlerimize her daim ulaşacaklarını taahhüt ederek , her 15 günde bir ulaşılamayan yerlere ulaşma hedefimizle bu yolda ilerlemeye devam ediyoruz. Ürünlerimizi ise yerli üretim ürünlerden seçerek müşterilerimize en yüksek kalite ve en uygun fiyat konusunda hizmet veriyoruz. Her zaman en iyisi sloganı ile çıktığımız bu yolda artık Türkiye’nin dört bir yanına her zaman en iyisi olarak devam ediyoruz. Siz isteyin biz getirelim.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte siz müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

Perakende siparişlerinizi www.baymat.net üzerinden verebilirsiniz. Baymat ürünlerini; perakende, toptan ve fason gibi çeşitli türlerde satışa sunuyoruz. Bayilik için bizimle iletişim formu üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

HER ZAMAN EN İYİSİ…